Archiwum 11 grudnia 2016


gru 11 2016 Popularne biustonosze półusztywniane -...
Komentarze: 0
W dzisiejszych czasach bardzo dużą popularnością zarówno wśród starszych, jak i młodszych kobiet cieszą się nowoczesne biustonosze półusztywniane, które można znaleźć w każdym profesjonalnym sklepie z bielizną. 
 
Czym wyróżniają się biustonosze półusztywniane

W biustonoszach półusztywnianych dolna część jest usztywniana specjalną pianką, albo miękką gąbką, z kolei górna część to bardzo miękki materiał (najczęściej koronka, albo półprzejrzysta siateczka z haftem)
 
Największe zalety biustonoszy półusztywnianych

Największą zaletą biustonoszy półusztywnianych jest to, że sprawiają one bardzo lekkie wrażenie, dzięki bardzo miękkiej górnej części. Ogromną zaletą jest również to że solidnie podtrzymują piersi. Usztywniająca część dolna doskonale modeluje piersi, dlatego też kobiety bardzo często sięgają właśnie po eleganckie staniki półusztywniane. Dostępne na naszym rynku biustonosze półusztywniane tak naprawdę łączą wszystkie zalety staników usztywnianych oraz miękkich. Bardzo mocno podnoszą one biust, a co najistotniejsze u góry są kusząco półprzejrzyste. Jeżeli nie wiedzą Państwo na jakie biustonosze się zdecydować, to najrozsądniejszy wyborem są właśnie staniki półusztywniane, których pełno jest na półkach sklepowych.
bieliznakobietki : :